Restaurace

Vyhlídková restaurace s klimatizací

Otevřeno*

Snídaně  Po-Pá: 6:30-9:30 hod, So,Ne: 7:30-10:00 hod

 

Klimatizovaná restaurace je umístěna v 5. patře hotelu s vyhlídkou na dominantu města Brna, hrad Špilberk. Prošla rozsáhlou a velmi zdařilou rekonstrukcí a dosáhla tak moderního a nadčasového vzhledu při zachování unikátních architektonických prvků. Může tak nabídnout luxusní prostředí svým hostům. Interiéru restaurace dominuje stylové osvětlení, které bylo navrženo na zakázku speciálně pro hotel A-Austerlitz***. Je tvořeno zdánlivě levitujícími kruhy zasahujícími přes dvě podlaží hotelové restaurace. Ve večerních hodinách tak tvoří světelnou dominantu Táborského nábřeží a při míjení křižovatky ulic Poříčí a Vídeňská nezůstane bez povšimnutí projíždějících či kolemjdoucích. Osvětlení se navíc dle původního záměru při pohledu z interiéru zrcadlí v atypicky vysokých oknech a vytváří tak nezaměnitelnou atmosféru uvnitř restaurace.
Srdečně zveme všechny milovníky nevšedních prožitků k návštěvě.
A-Austerlitz hotel***

 

LOBBY BAR

Klimatizovaný lobby bar je umístěn v prostorech vstupní haly hotelu A-AUSTERLITZ, je Vám plně k dispozici 24 hodin denně, každý den v roce.

Profesionální a milá obsluha Vám bude vždy plně a diskrétně k dispozici pro zajištění Vašeho plného pohodlí.

Všechny prostory jsou plně pokryty připojením wi-fi pro bezproblémové připojení k internetu.

*Pozn. Provoz restaurace si prosím ověřte na tel. +420 543 214 718+420 543 214 718


Novinky
HIGH QUALITY CERTIFICATE

Dovolte nám s radostí Vám oznámit, že hotel A-Austerlitz***  získal prestižní ocenění "Certifikát kvality" za výjimečné služby v oblasti ubytování a pozitivní hodnocení zákázníků .Děkujeme našim váženým hostům.


QR kontakty


QR contacts


QR kontakte


QR связи


Kontakty
Emailová adresa: recepce@austerlitzhotel.cz Telefon: +420 543 214 718 Mobil: +420 603 513 197 Webové stránky: www.austerlitzhotel.cz