Restaurace

Vyhlídková restaurace

Otevřeno*

Snídaně  Po-Pá: 6:30-9:30 hod, So,Ne: 7:30-10:00 hod

Restaurace Po-Pá: 11:00-23:00 hod., So-Ne: 17:00-23:00 hod.

Restaurace je umístěna v 5. patře hotelu s vyhlídkou na dominantu města Brna, hrad Špilberk. Prošla rozsáhlou a velmi zdařilou rekonstrukcí a dosáhla tak moderního a nadčasového vzhledu při zachování unikátních architektonických prvků. Může tak nabídnout luxusní prostředí svým hostům, kteří se rozhodnou strávit zde čas, ať už při firemním obědě, pořádání oslav, rautů, školení, či jen pro příjemně strávený čas oběda či romantické večeře, a to vše za rozumnou cenu. Interiéru restaurace dominuje stylové osvětlení, které bylo navrženo na zakázku speciálně pro hotel A-Austerlitz***. Je tvořeno zdánlivě levitujícími kruhy zasahujícími přes dvě podlaží hotelové restaurace. Ve večerních hodinách tak tvoří světelnou dominantu Táborského nábřeží a při míjení křižovatky ulic Poříčí a Vídeňská nezůstane bez povšimnutí projíždějících či kolemjdoucích. Osvětlení se navíc dle původního záměru při pohledu z interiéru zrcadlí v atypicky vysokých oknech a vytváří tak nezaměnitelnou atmosféru uvnitř restaurace.
Srdečně zveme všechny milovníky nevšedních prožitků k návštěvě.
A-Austerlitz hotel***

 

LOBBY BAR

Lobby bar je umístěn v prostorech vstupní haly hotelu A-AUSTERLITZ, je Vám plně k dispozici 24 hodin denně, každý den v roce.

Profesionální a milá obsluha Vám bude vždy plně a diskrétně k dispozici pro zajištění Vašeho plného pohodlí.

Všechny prostory jsou plně pokryty připojením wi-fi pro bezproblémové připojení k internetu.

*Pozn. Provoz restaurace si prosím ověřte na tel. +420 543 214 718+420 543 214 718


Novinky
HIGH QUALITY CERTIFICATE

Dovolte nám s radostí Vám oznámit, že hotel A-Austerlitz***  získal prestižní ocenění "Certifikát kvality" za výjimečné služby v oblasti ubytování a pozitivní hodnocení zákázníků .Děkujeme našim váženým hostům.


QR kontakty


QR contacts


QR kontakte


QR связи


Kontakty
Emailová adresa: recepce@austerlitzhotel.cz Telefon: +420 543 214 718 Mobil: +420 603 513 197 Webové stránky: www.austerlitzhotel.cz